2-termín přihlášek a novinky TransKras

25.05.2011 22:28

Už se nám to blíží! Prožijte skvělý víkend na závodech, přímo v srdci Moravského krasu. Rezervujte si v kalendáři první srpnový víkend.


V této chvíli intenzivně pracujeme na zkvalitnění mapy prostoru, tak aby jste se mohli spolehnout i na vedlejší cesty ležící na ideálních postupech ke kontrolám. Ty jsou již definitivně rozvrženy. Počet do 50 ks pro oba dny. Pro každou etapu budeme využívat cca 30 obodovaných kontrol z nich.

 

Máme významného sponzora. Firma Merida Czech věnuje na ceny pro vítěze a do tomboly věci za více než 30 000,- Kč. Takže určitě nepřijdete zkráka. V jednání jsou další firmy působící v regionu.

 

Nehodláme podcenit ani společenskou stránku závodu. Sobotní večerní program nám mimo jiné, vyplní prezentace pana Tůmy z CHKO Moravský kras. V plánu je i promítání fotek, videa a GPS postupů z trati. A možná ...... a to se nechejte překvapit

 

Pro ty kdo přijedou již od pátku jsme schopni domluvit netradiční prohlídku jinak nepřístupné jeskyně Býčí skála. Jedná se o jedno z nejvýznamějších archeologických nalezišť v Evropě se spoustou tajemství. Již přihlášené budeme kontaktovat. Kdo z nově příchozích má zájem, uveďte toto do poznámky v příhlášce.

 

Do 31. května je uzávěrka registrace za zvýhodněné startovné 600 Kč za dvojici. 

Neváhejte, kapacita startovního pole je omezená!

Mediální partner

Partner závodu

 

 

Zajímavé odkazy

MTBO server o orientační cyklistice

MTBS server o cyklistice, kalendář závodů

SHOCART Liga seriál orientačních závodů dvojic na horských kolech podle turistické mapy